TROPHY & RALLY OFF-ROAD Кърджали 4x4 - 2019

СТАРТОВ СПИСЪК и РЕЗУЛТАТИ „Кърджали 4х4” 2019

CATEGORY TROPHY & RALLY OFF-ROAD

Тип Документ Дата
ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО 04.01.2019
РЕГЛАМЕНТ 04.01.2019


„Кърджали 4х4 2019” е поредното шесто издание и отново ще събере рекорден брой състезатели от няколко страни с големи амбиции.
Организаторите ще предложат нови трасета, в нови райони с различни терени и красиви гледки !
Трасето и през тази година ще бъде нарисувано и избрано от Атанас Арабаджиев и с помощта на Тодор Христов, като ще се акцентира върху техничното управление и различни трасета за двете категории.
Бивака на състезанието отново е в центъра на града, като щаба на състезанието е в хотел „Перперикон”, а брифингите ще се провеждат в бивака на състезанието !

КАТЕГОРИИ

Rally Off-Road – Бързи трасета за професионалисти и начинаещи с автомобили без лебедка
Hard Trophy – Много тежко трасе за подготвени автомoбили и пилоти.
Standard Trophy - стандартни автомобили без тунинг и лебедка.
Tourist Class – Леко трасе за неподготвени автомобили и пилоти без напрежение от време и класиране.
Buggy – Всички модели Buggy, UTV, SSV – Трасе на категорията Rally Off-Road

ДЪЛЖИНА НА ЕТАПИТЕ - HARD TROPHY & STANDARD

40 km на 15 Март 2019
60 km на 16 Март 2019
2 km на 17 Март - Super Special Stage.

ДЪЛЖИНА НА ЕТАПИТЕ - Rally Off-Road & STANDARD

95 km на 15 Март 2019
100 km на 16 Март 2019
4 km на 17 Март -Super Special Stage.

ТАКСИ ЗА УЧАСТИЕ

-180 BGN / 90 EUR. За регистрация до 30 Януари 2019
-200 BGN / 100 EUR За регистрация до 28 Февруари 2019
-250 BGN / 130 EUR За регистрация след 28 Февруари до 15 март 2019

CAMP – БИВАК – в центъра на града, с осветление, охрана, автомивка в близост до бивака.
Бензиностанции - 1 km. - Petrol and OMV, Lukoil at 2.5 km.
Щаб на състезанието – хотел „Перперикон”, брифинги в бивака !

ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК „Кърджали 4х4” 2019

CATEGORY TROPHY & RALLY OFF-ROAD

N FLAG PILOT CO-PILOT TEAM AUTO CLASS
1 ATANAS PASLIEV KIRIL KIROV A.H.P-TUNING NISSAN PATROL SH
2 KALIN MITROV VLADIMIR VELKOV SVOGE 4X4 JEEP CHEROKEE PROTO ExM
3 ROULIS TSEKMESOGLU MILEN DECHEV XANTHI 4X4 CLUB TSEKMESOLO ExP
4 THANASIS KAZANDZIS ERDAL ARIF MEMET HARDCORE TEAM KOMOTINI JEEP WRANGLER TJ ExM
5 SIMEON TSINTSOV VIKTOR TONEV 4X4 ADVENTURE MITSUBISHI PAJERO RR
6 STOYAN ATANASOV KIRIL CHAKALOV HASKOVO TEAM NISSAN PATROL SH
7 EVGENI YANKULOV RICHI YANKULOV 4X4 VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
8 NIKOLAY KOLEV TIHOMIR TONCHEV STARI STOLICI NISSAN PATROL ExM
9 EMIRHAN KUTLU ALI CAPAN TEXXOFF TRİAL TEAM İNCUBO PROTO 5.9 ExP
10 SEDA ÖZKUTLU HAYDARB ARGAC AYDOF TRİAL TEAM DE TORO PROTO 5.9 ExP
11 MURAT DOGAN AYDIN VAROL TRAKOFF SUZUKI GRAND VITARA RR
12 CENK GURPINAR OSMAN METIN GEZE-GEN SUZUKI JIMNY SL
13 EDIP KURDOGLU ŞENER ULUDAĞ TRAKOFF MITSUBISHI PAJERO RR
14 YILMAZ TOLGA RJDER ERISTI GEZE-GEN JEEP CHEROKEE ExM
15 FUAT BILGIN ALI FUAT DEMIRCI PANDA MOTOR SPORTS DE TORO PANDA 7.1 ExP
16 KAYA OZDEMIR CEMIL AKUNLU COBRA MOTOR SPORT DODGE RAM 5.7 HEMI TOURIST
17 STOYAN ATANASOV KIRIL CHAKALOV HASKOVO TEAM NISSAN PATROL SH
18 ANGEL KOSTADINOV GEORGI ILCHEV KINEX RACING NISSAN PATROL 5.7 SH
19 MUHARREM KUZLU YASIN YILDIZ KUZLU OFFROAD TEAM JEEP CJ8 4.0 ExM
20 EMIL MARKOV IVAN ANDONOV KELESHI TEAM SUZUKI JIMNY SL
21 DIMITAR VARUSHEV DANIEL ALEKSIEV SOFIA TEAM NISSAN PATROL 3.0 SH
22 IVAN IVANOV DIAN DINEV TERANO TEAM NISSAN TERANO SH
23 ISMAIL MEHMED ALEXANDER ALEXANDROV AUTOGRAND TEAM SUZUKI GRAND VITARA SL
24 IVAN KOLAROV AYHAN AHMED AUTOGRAND TEAM SUZUKI VITARA SL
25 MEHMED MEHMEDOV JIVKO BELEV AUTOGRAND TEAM SUZUKI GRAND VITARA SL
26 KON. GKAZTARIS PANAGIOTS SALVANAS XANTHI 4X4 CLUB SUZUKI SAMURAI ExM
27 KAAN CİHANGİR AYHAN KUTLU TEXXOFF TRİAL TEAM JEEP CJ8 4.0 ExM
28 DRAGO YANEV MILEN BOZUKOV CAR DRAGO TEAM MERCEDES G 3.0 ExM
29 SLAVI CHAVDAROV NIKOLAY MUTEV SUZANA TEAM 4X4 DJEBEL SUZUKI VITARA 1.6 SL
30 YUZKAN MEHMED HALIL HALIL SUZANA TEAM 4X4 DJEBEL SUZUKI SAMURAI 1.3 SL
31 STANISLAV BONEV STANISLAV MIKOV OFF ROAD TEAM LESNOVO NISSAN PATROL 2.8 SH
32 STANISLAV GAIDAROV TODOR KIROV STENLI TEAM MERCEDES G 3.0 RR
33 ILIYA TOSHEV NIKOLAY IVANOV STAMBOLIYSKI OFFROAD TEAM NISSAN TERANO SH
34 VASILIS LIANIDIS GEORGIOS MISORIS XANTHI 4X4 CLUB BILLISOLO PRO 3.9 ExP
35 PAMPORIS KYRIAKOS KAZANTZIDIS EYTHIMIS XANTHI 4X4 CLUB PORISOLO 4.0 ExP
36 VALENTIN GUERGOV DIMITAR LIANGOV 4X4 ADVENTURE CAN-AM MAVERICK 1000 RR
37 STANISLAV GRAC ALEX PIVCAEV KAZAKHSTAN TEAM TOYOTA PROTO ExP
38 CEPNI BURAK AHMET ISEN HAKAN KOBROFF TOYOTA HI LUX RR
39 VALENTIN VELIKOV ANGEL KALINKOV OSENOVO TEAM NISSAN PATROL ExM
40 PAMPORIS KYRYAKOS KAZANDZIDIS EYTIMIS XANTHI 4X4 CLUB PERISOLO 4.0 ExP
41 PAPAS DIMITRIOS EVANGELOS GARATIDIS PARTUZA GREEK TEAM TOYOTA HI LUX SL
42 GIANIS ZLATINIS DIMOS METIKIDIS CLUB 4X4 KOMOTINI MITSUBISHI PAJERO 3.0 SH
43 VLADISLAV VELKOV ILYAN GEORGIEV VABONTI TEAM CAN-AM MAVERICK 1000 RR
44 CVETAN CVETANOV DESISLAV CVETANOV CAN-AM TETEVEN CAN-AM MAVERICK 1000 RR
45 NIKOLAJ NIKOLAEV PETAR DIMITROV SAZ STUDIO NISSAN PATROL RR
46 YAPRAK ÖZGÜR YAĞCI OZAN TRAKOFF LAND ROVER FRELANDER RR
47 LIUBEN DINEV YORDAN STOYANOV STARA ZAGORA TOYOTA PROTO ExP
48 MOMCHIL MARINOV KALOYAN KUNCHEV РЪЖДИЛНИЦИ SUZUKI GRAND VITARA TURIST
49 IVAN IVANOV STANISLAV STRATIEV AUTO COLOR MM SUZKI JIMNY SL
50 KRISTIN ZAIMOV KOSTADIN GEORGYOVSKI Gaz Racing Team Smilyan GAZ 69 ExP
51 Özer Serdal Almacıksız Ertan TRAKOFF SUZUKI VITARA RR
52 MEHMET BECCE Avşar Hüseyin ISSOFF SUZUKI JIMNY ExM
53 CEYLAN MUSA FUAT SARPER DAYKO TRİAL TEAM JEEP CHEROKEE 5.9 ExM
54 VANIO IVANOV DIMITAR BOEVSKI BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA ExM
55 LYUBO ATOV KRASIMIR GERCHEV PROVADIA TEAM LAND ROVER DEFENDER 3,9 ExP
56 ANDREAS TZIALLAS NIKOLAOS MAKARIOS KONITSA 4X4TEAM PROTO SOLO ExP
57 ST. HRISTOZOV BOYAN BOTEV HASKOVO TEAM MITSUBISHI PAJERO 2.5 SH
58 OLEG MANOHIN TBA KAZAKHSTAN TEAM MITSUBISHI PAJERO RR
59 IVAYLO VELCHEV LACHEZAR LALEV PATRULESKO TEAM NISSAN PATROL 2.8 SH
60 VALENTIN PENEV EMIN YUMER RALLY OFFROAD KARDJALI NISSAN PATROL 2,8 D SH
61 AHMED SHEVKI DENIZ RAIM RALLY OFFROAD KARDJALI SUZUKI JIMNY SL
62 HRISTO RAKSHIEV TANER TAPADJA RALLY OFFROAD KARDJALI NISSAN PATROL 2.8 D SH
63 DIMITAR DIMITROV IVAN PENCHEV DM AUTO TEAM SUZUKI VITARA SL
64 ADRIAN NOEV STRAHIL STOYANOV GABROVO TEAM JEEP CHEROKEE SH
65 YULIAN PETROV IVAN FILIPOV PATRULESKO TEAM NISSAN PATROL 2.8 SH
66 NIKOLAY KOLEV HRISTOMIR ILIEV NOVA CHERNA 4X4 NISSAN PATROL 3.0 SH
67 G. PAPADOPULOS NIKOS VOYADZIS XANTHI 4X4 CLUB PAPSOLO 5.2 ExP
68 BLAGO GAMALOV ALEX TRENDAFLOV Gallery OffRoad SHEVROLET TRACKER SL

Легенда категории и класове:
RR – RALLY OFF-ROAD
ExP – Hard Trophy, Prototype
ExM – Hard Trophy, Modified
SH – Standard Trophy, Heavy
SL – Standard Trophy, Light
TT –Tourist Trophy