Кърджали
Петрич
Троян
Велинград
Trophy & Cross Country Rally
Настаняване
За Фенове
Самоков
TROPHY Самоков 4х4
Балканска Купа
За Фенове
Добрич
Русе Off-Road
Начало
»
Русе Off-Road
Русе Off-Road 2023
ДОКУМЕНТИ
Тип
Документ
Дата
ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО
25.10.2023
ДОПЪЛНИТЕЛЕН ПРАВИЛНИК NETWORX
25.10.2023
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК СРЕДНА СКОРОСТ-Regularity Trophy
25.10.2023
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК ТРОФИ
25.10.2023
РЕГИСТРАЦИЯ on-line
“Rousse Off-Road – Closing The Championship 2023”е едно състезание с традиции, но този път ще ви предложи съвсем нов продукт с ново виждане и нови трасета.
Екипа на „Networx Racing”е Ви предложи нещо ново като терени и изживявания, съчетани с добра организация и незабравим купон.
ТРАСЕТАТА ще бъдат разнообразни, като ще преобладават магистрали за рали категорията, технични дерета за Трофи категорията.
РЕГИСТРАЦИЯ И ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ ДО 8 НОЕМВРИ
- Rally & Open - 350 лв. заплатени до 05.11.2023
- Trophy, Standard & Regularity – 250 лв. заплатени до 05.11.2023
- Rally & Open - 400 лв. заплатени до 08.11.2023
- Trophy, Standard & Regularity – 300 лв. заплатени до 08.11.2023
- Rally & Open – Заплащане на таксата на място – 450 лева
- Trophy, Standard & Regularity - Заплащане на таксата на място – 350 лева
Заплащане: само с банков превод :
IBAN BG64PRCB92301050804801
Нетуоркс Рейсинг;
Oснование за плащане: Име на екипажа - Tакса участие за Русе Off-Road 2023
ЩАБ И РЕГИСТРАЦИЯ - Мотел „Ханчето“ –по пътя за Варна 7-ми км.
БИВАК НА СЪСТЕЗАНИЕТО
ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК „Русе Off-Road 2023”
N
FLAG
PILOT
CO-PILOT
TEAM
AUTO
CLASS
1
JIVKO MIHAYLOV
GERGANA MIHAYLOVA
NETWORX RACING
TOYOTA HILUX
T1
2
GEORGI VUKOV
GEORGI SHEYNOV
Motor Sport Samokov
NISSAN PATROL
Т1
3
ATANAS VASEV
PAVEL RADEV
ASK PLOVDIV
NISSAN NAVARA
Т1
4
STOYCHO KALVACHEV
MILEN DECHEV
ASK STARA ZAGORA
NISSAN PATROL
T1
5
VALERI BISEROV
DIMITAR BOEVSKI
BLACK SEA VARNA
MITSUBISHI PAJERO
T1
6
NIKOLAY KOLEV
HRISTOMIR ILIEV
BLACK SEA VARNA
NISSAN PATROL
Т1
7
NENKO NENKOV
LIYBO DIMITROV
BLACK SEA VARNA
NISSAN PATROL
Т1
8
CVETAN MOLLOV
ANGEL KOSTADINOV
MONI 4X4
MERCEDES G
T1
9
VLADIMIR SHOPOV
NIKOLAY NIKOLAEV
Pakelo GR Service
NISSAN PATROL
T1
10
ERKAN YUMER
TANER TAPADJA
OFF-ROAD VELINGRAD
NISSAN PATROL
T1
11
MARIN KISYOV
MARIA IVANOVA
NETWORX RACING
JEEP CHEROKEE
T1
12
DIYAN PENEV
VALENTIN GEORGIEV
BLACK SEA VARNA
NISSAN PATROL
T1
13
VESELIN YORDANOV
YASEN DENEV
BLACK SEA VARNA
NISSAN PATROL
T1
14
CVETAN NAYDENOV
KALOYAN NAYDENOV
NAYD 4X4 MONTANA
JEEP CHEROKEE
T1
15
EMIL DIMITROV
ANDON ANDONOV
OFF-ROAD PETRICH
MITSUBISHI PAJERO
T2
16
IVAN MANAVSKI
DIMITAR POMAKOV
OFF-ROAD VELINGRAD
MITSUBISHI PAJERO
T2
17
YASEN DENEV
NIKOLAY GROZDEV
BLACK SEA VARNA
MITSUBISHI PAJERO
T2
18
VLADIMIR IVANOV
DUIGU ALI
OFF-ROAD VELINGRAD
MITSUBISHI PAJERO
T2
19
KRASIMIR HRISTOV
MIRO PANAYOTOV
OFF-ROAD VELINGRAD
MITSUBISHI PAJERO
T2
20
IVAN POPOV
ALEX POPOVA
Motor Sport Samokov
SUZUKI VITARA
SL
21
VLADIMIR MEHTEROV
VALERI POPOV
OFF-ROAD PETRICH
SUZUKI VITARA
SL
22
DINKO VUKOV
GEORGI STOYANOV
OFF-ROAD PETRICH
SUZUKI VITARA
SL
23
VIKTOR VELIKOV
VIKTOR DIMOV
BLACK SEA VARNA
OPEL FRONTERA
SL
24
ILIA RABOTOV
JELYO PETROV
OFF-ROAD VELINGRAD
NISSAN TERANO
SH
25
NIKOLAY EFTIMOV
IVAYLO ANGELOV
NETWORX RACING
NISSAN TERANO
SH
26
ILIA TOSHEV
NIKOLAY IVANOV
OFF-ROAD VELINGRAD
NISSAN TERANO
SH
27
PARVAN PARWANOV
DOBRIN CHESHMICHKOV
NETWORX RACING
MITSUBISHI PAJERO
SH
28
DIMITAR LIYBENOV
STANISLAV YOVEV
Motor Sport Samokov
NISSAN PATROL
S+
29
KOSTADIN BABOV
IVAN MARINOV
NETWORX RACING
NISSAN TERANO
S+
30
IVAN EFREMOV
GEORGI BADJALOV
Motor Sport Samokov
MITSUBISHI PAJERO
S+
31
VENCI RADEV
VENCI DIMITROV
NETWORX RACING
JEEP CHEROKEE
S+
32
TODOR TODOROV
DIMITAR DIMITROV
NETWORX RACING
NISSAN PATROL
S+
33
AHMED SAKA
NIKOLAY PETROV
NETWORX RACING
NISSAN PATROL
S+
34
SIMEON ANTONOV
ILIYAN GEORGIEV
NETWORX RACING
CAN-AM MAVERICK 1000
UTV/BUGGY
35
IVO IVANOV
GEORGI VLADIMIROV
NETWORX RACING
CAN-AM MAVERICK 1000
UTV/BUGGY
36
MARIANA BAKALOVA
KATIA CHAKOVA
OFF-ROAD VELINGRAD
MITSUBISHI PAJERO
RT
37
EMIL PACHKINSKI
RUMEN RUMENOV
OFF-ROAD PETRICH
MITSUBISHI PAJERO
RT
38
YORGOS MANUSAKIS
HRISTOS STOYKOS
SERES 4X4
JEEP CHEROKEE
RT
39
HORATIU BIRLEANU
ADRIAN COMANESCU
X3M Romania
BUGGY PROTO
ExP
40
VANIO IVANOV
PETAR DOBREV
BLACK SEA VARNA
SUZUKI VITARA
ExM
41
HRISTO BELUHOV
ASAN KUSHLOV
OFF-ROAD VELINGRAD
JEEP CHEROKEE
ExM
Легенда категории и класове:
T1
- Cross Country Rally Prototype
T2
- Cross Country Rally Serial Cars
T3
– Cross Country Rally SSV/UTV/Buggy
ОR
– OPEN RALLY RAID
ExP
– Hard Trophy, Prototype
ExM
– Hard Trophy, Modified
S+
- Standard Trophy +
SH
– Standard Trophy, Heavy
SL
– Standard Trophy, Light
LIVE TRACKING
LIVE RESULTS
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ